You are here

Állásajánlat

Az OTP Lakástakarékpénztár stratégiai partnere - országos új értékesítési hálózatának kialakítására - MEGYEI ÉRTÉKESÍTÉSI IGAZGATÓ munkatársakat keres

Megyei értékesítési igazgató

Feladatok:

  • megyei értékesítési csapat felépítése (toborzás, kiválasztás)
  • az értékesítők munkájának közvetlen szakmai irányítása
  • beszámolók, tervek készítése

Elvárások:

  • pénzügyi területen szerzett értékesítési és minimum erős középvezetői jártasság
  • gyakorlati tapasztalat értékesítési csapat felállításában és működtetésében
  • minimum középfokú végzettség
  • eredmény orientált gondolkodás
  • kimagasló kommunikációs készség
  • magabiztos, határozott, vezetői fellépés

Előnyök:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • meglévő csoport és ügyfélkör
  • biztosításközvetítői OKJ végzettség

Amit kínálunk:

  • biztos cégháttér
  • hosszútávú munkalehetőség
  • fix+ jutalékos rendszerű juttatás lehetősége
  • teljes körű pénzügyi termékpaletta kínálat
  • innovatív, sikerorientált vezetői csapat
  • meghatározó vezetői szerep egy induló, kreatív hálózatban

  • email: erdody.janos@chbnet.hu